چاپ تراکت

لطفا یکی از 4 بخش زیر را برای ادامه ثبت سفارش تراکت انتخاب کنین

چاپ تراکت با کاغذ تحریر

چاپ تراکت با کاغذ تحریر

 • شروع قیمت از: تومان
 • تیراژ 1000-3000-5000
 • چاپ یکرو 
 • مدت تحویل: 2-5 روز کاری
 • ارسال رایگان
چاپ تراکت با کاغذ گلاسه

چاپ تراکت با کاغذ گلاسه

 • شروع قیمت از: تومان
 • تیراژ 1000-2000-5000
 • چاپ یکرو و دورو
 • مدت تحویل: 2-5 روز کاری
 • ارسال رایگان 
چاپ تراکت با کاغذ کرافت

چاپ تراکت با کاغذ کرافت

 • شروع قیمت از: تومان
 • تیراژ 5000-10000-15000
 • چاپ یکرو 
 • مدت تحویل: 13 روز کاری
 • ارسال رایگان
بیش از 150 طرح شیک تراکت

بیش از 150 طرح شیک تراکت

طرح های فراوان و خاص تراکت
رو در این صفحه مشاهده کنین کد طرح انتخابی رو یادداشت کنین
و به 3 قسمت دیگر
در این صفحه مراجعه کنین

لطفا یکی از 3 بخش فوق را برای ادامه ثبت سفارش چاپ تراکت انتخاب کنین

توضیحاتی درباره تراکت

خدمات تراکت مشهد

 

سفارش تراکت در مشهد:

برای سفارش تراکت در مشهد کافی است ابتدا از قسمت طرح های اماده تراکت طرح مد نظر رو انتخاب کنین ، سپس کد طرح انتخاب شده و مطالبی که میخواین داخل تراکت شما بیاد رو اعلام کنین تا در کمترین زمان طراحی و سفارش تراکت در مشهد شما در مجموعه ویزیت چاپ انجام بشه .

 

چاپ تراکت در مشهد:

برای چاپ تراکت در مشهد مجموعه ویزیت چاپ تنها مرکز چاپ 2 ساعته کارت ویزیت در خدمت شماست . جنس های مختلف برای چاپ تراکت مشهد در مجموعه ویزیت چاپ کاغذ تحریر و کاغذ  گلاسه یا همان اصطلاح عموم کاغذ روغنی است . برای دریافت قیمت بروز با توجه به تیراژ مد نظر از قسمت ایکونهای پایین صفحه سمت راست با ما در تماس باشین .

 

چاپخانه تراکت در مشهد:

چاپخانه تراکت در مشهد زیاد هستن ، اما برتری مجموعه ویزیت چاپ نسبت به سایر همکاران بیش از 150 مدل طرح شیک آماده ، طراحی انلاین و ویرایش با حوصله ، چاپ عالی و ارسال رایگان درب محل کار شماست .

 

قیمت تراکت در مشهد:

قیمت تراکت در مشهد با توجه به نوسانات قیمت ارز و کاغذ با تغییر فراوان روبرو بوده است ، لطفا برای دریافت قیمت بروز تراکت در مشهد با ما در تماس باشین از طریق ایکون پشتیبانی و یا مدیریت پایین صفحه سمت راست.

 

قیمت چاپ تراکت a3 مشهد:

قیمت چاپ تراکت A3 در مشهد با توجه به سایز تراکت ، تیراژ چاپ تراکت ، نیاز به طراحی یا عدم طراحی تراکت ، سیاه و سفید و یا رنگی بودن تراکت متغیر است . لطفا پس از انتخاب تراکت مد نظر برای دریافت قیمت بروز تراکتA3  با ما در تماس باشین.

 

چاپ تراکت ارزان مشهد:

مجموعه ویزیت چاپ برای چاپ تراکت ارزان در مشهد ، چاپ روی تحریر ایرانی با تیراژ 2500 عدد رو بهتون پیشنهاد میکنه ، تحریر ایرانی تنها تفاوتی که با تحریر خارجی داره اینه که رنگ اون کمی کرم رنگ یا سبز کم رنگ است و برای چاپ تراکت ارزان در مشهد از این کاغذ بدلیل قیمت پایین اون استفاده میکنیم و در نهایت قیمت مناسب تر برای مشتری انجام میشه .

 

ارزان ترین قیمت چاپ تراکت در مشهد:

ارزان تری قیمت چاپ تراکت در مشهد در زمانی که شما فایل اماده چاپ داشته باشین ، جنس کاغذ رو تحریر ایرانی انتخاب کنین و سایز تراکت شما سایز 10 در 15 باشه قابل اجراست ، این یکی از راه های ارزانترین قیمت چاپ تراکت در مشهد است .

 

قیمت چاپ تراکت سیاه و سفید یا تراکت ریسو مشهد:

قیمت چاپ تراکت سیاه و سفید در مشهد خیلی با قیمت چاپ تراکت رنگی تفاوت نداره ، بنابراین پیشنهاد مجموعه ویزیت چاپ به شما اینه اگر برای ارزانتر بودن چاپ سیاه و سفید میخواین تراکت سیاه و سفید چاپ کنین ، بهتره از چاپ تراکت رنگی استفاده کنین ، برای دریافت قیمت هر دو مورد و مقایسه انها با بخش پشتیبانی ویزیت چاپ و یا مدیریت مجموعه از طریق ایکونهای پایین صفحه سمت راست در تماس باشین.

 

انواع تراکت مشهد:

انواع تراکت در مشهد ،تراکت با کاغذ گلاسه ، تراکت با کاغذ تحریر ، تراکت با کاغذ تحریر رنگی ، تراکت با چاپ رنگی ، تراکت با چاپ سیاه و سفید است .

 

تراکت a6 مشهد:

تراکت a6 رو میشه کوچکترین سایز تراکت دونست ، سایز 10 در 15 سانت . برای سفارش طراحی و چاپ تراکت a6 در مشهد مجموعه ویزیت چاپ در خدمت شما ست .

 

قیمت تراکت سیاه و سفید مشهد:

برای  دریافت قیمت تراکت سیاه و سفید در مشهد لطفا با ما در تماس باشین ، قیمتها با توجه به نوسانات بازار در سایت بروز نیست .

 

چاپ تراکت گلاسه رنگی مشهد:

چاپ تراکت گلاسه رنگی در مشهد ، یکی از بهترین نوع تراکتهاست ، بهترین جنس کاغذ برای تراکت ، تراکت گلاسه است و چاپ رنگی ، زیباترین کیفیت چاپ رو برای شما به ارمغان میاره ، چاپ تراکت روی کاغذ گلاسه با توجه به شفافیت و براق بودن و کیفیت کاغذ گلاسه بهترین چاپ ممکن رو به شما میده و مثلا اگر یک طرح رو روی کاغذ تحریر و همان طرح رو ، روی کاغذ گلاسه چاپ کنین ، کیفیت چاپ در تراکت رنگی گلاسه بسیار بهتر از کاغذ تحریر است .

 

سایت تراکت مشهد:

سایت ویزیت چاپ به عنوان سایت سفارش تراکت در مشهد فعالیت میکنه و کلیه خدمات ثبت سفارش تراکت ، طراحی تراکت ، بصورت آنلاین برای مشتریان گرامی انجام میشه و ارسال رایگان تراکت بعد از چاپ یکی دیگر از خدمات سایت ویزیت چاپ است .

 

تراکت تبلیغاتی سیاه و سفید مشهد:

چاپ تبلیغات ارزان ممکن است با تراکت سیاه و سفید انجام شود ، حتی همیشه تراکت رنگی مشتری بیشتری برای شما جذب نمیکنه ، بعضی وقتا با توجه به کسب و کار شما و طراحی انجام شده برای تراکت شما ، تراکت تبلیغاتی سیاه و سفید نتیجه بهتری در جذب مشتری براتون داره ، مهمه اینه که تراکت شما خاص در بیاد و توجه مشتری رو بیشتر به خودش جلب کنه .

 

قیمت تراکت تبلیغاتی مشهد:

برای دریافت قیمت تراکت تبلیغاتی ، قیمت چاپ آگهی تبلیغاتی و چاپ تراکت تبلیغاتی در مشهد با ما در تماس باشین : 05138456118 - 09155001890 

کدام سایز تراکت مد نظر شماست ؟ هزینه چاپ تراکت رنگی a5 ، تراکت گلاسه ، تراکت تحریر ؟ چاپ تراکت گلاسه a4 ؟ تراکت کرافت دور گرد ؟ قیمت چاپ تراکت سیاه و سفید ؟

و یک راه بهتر و ساده تر ، ارتباط انلاین از طریق ایکونهای پایین صفحه سمت راست است

چاپ تراکت با کاغذ کرافت مشهد:

یکی دیگر از تراکتهای موجود در محصولات مجموعه ویزیت چاپ ، چاپ تراکت با کاغذ کرافت است ، این مدل تراکت بدلیل اینکه کمتر مورد استفاده قرار میگیرد و بدلیل اینکه بصورت اشتراکی باید چاپ شود ، مدت زمان بیشتری برای چاپ و تحویل نیاز دارد .

 

تراکت تحریر 80 گرم :

اگر قصد چاپ تراکت بر روی کاغذ تحریر رو دارین ، دو نوع تراکت تحریر داریم ، که ضخامت های اونها با هم فرق دارن ، تراکت تحریر 70 گرمی و تراکت تحریر 80 گرمی ، کاغذ A4 های معمول بازار تحریر 80 گرم است و تحریر 70 گرمی مقدار از آن نازکتر است .

برای دریافت نتیجه بهتر از چاپ تراکت پیشنهاد میکنم صفحات زیر رو حتما مطالعه کنین

مقالات چاپ تراکت در مشهد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (14)

دارای رتبه 5 بواسطه 5 بر اساس 2 رأی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ممنون از زحمات ارزشمندتون
همه چیز از طراحی تا چاپ عالی بود

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام بر شما و متشکریم که برای چاپ تراکت خودتون از شهر قم
به مجموعه ویزیت چاپ اعتماد کردین و تشکر مجدد برای اینکه نظرتون رو ثبت کردین ، پیروز باشید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خیلی ممنونم بابت کیفیت بالا و چاپ عالیتون و پاسخگوییتون و صبر و حوصله تون عالی بود همه چی موفق باشید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام بر شما سرکار خانم خلیلی نژاد و تشکر از اینکه وقت گذاشتین و نظرتون رو ثبت کردین ، به امید همکاری بیشتر

This comment was minimized by the moderator on the site

با تشکر از مجموعه چاپ چهار رنگ
خوش قول، صبور و با کیفیت

This comment was minimized by the moderator on the site

سپاس از شما و وقتی که برای ثبت نظرتون گذاشتین ، خوشحالیم که شما نیز از خدمات کانون تبلیغات 4رنگ طراح و مجری سایت ویزیت چاپ رضایت داشتین . به امید همکاری بیشتر

This comment was minimized by the moderator on the site

واقعا کارتون عالی بود ،کاملا حرفه ای ،کیفیت چاپ عالی ،خوش قول،واینکه حتما برای کارهای بعدی هم قطعا مجموعه شما رو انتخاب خواهم کرد

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خانم حسینی ، متشکرم ازینکه وقت گذاشتین و نظرتون رو درج کردین ، انشاالله در سفارشات بعدی هم رضایت کامل شما رو داشته باشیم
موفق باشین

This comment was minimized by the moderator on the site

یکی از مواردی که برای چاپ تراکت در سایت ویزیت چاپ برای من جالب بود ، مقالات و اموزشهایی بود که داخل سایتتون گذاشتین درباره اینکه چطوری با تراکت خودمون درامد بیشتری تولید کنیم و مشتری بیشتری جذب کنیم ، مشخصه که شما در کار خودتون حرفه ای هستین ....

یکی از مواردی که برای چاپ تراکت در سایت ویزیت چاپ برای من جالب بود ، مقالات و اموزشهایی بود که داخل سایتتون گذاشتین درباره اینکه چطوری با تراکت خودمون درامد بیشتری تولید کنیم و مشتری بیشتری جذب کنیم ، مشخصه که شما در کار خودتون حرفه ای هستین . کیفیت طراحی و چاپ هم که عالی بود ، سپاس از ویزیت چاپ

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ، متشکرم از شما به نکته مهمی اشاره کردین ، مجموعه ویزیت چاپ فقط یک چاپخانه ساده نیست ، بلکه همه تلاش ما از خدمات چاپ و تبلیغاتی که برای مشتریان گرامی چون شما انجام میدیم اینه که حتما از این خدمات ما برای جذب مشتری نتیجه بگیرین گذشته از...

سلام ، متشکرم از شما به نکته مهمی اشاره کردین ، مجموعه ویزیت چاپ فقط یک چاپخانه ساده نیست ، بلکه همه تلاش ما از خدمات چاپ و تبلیغاتی که برای مشتریان گرامی چون شما انجام میدیم اینه که حتما از این خدمات ما برای جذب مشتری نتیجه بگیرین گذشته از مقالات آموزشی داخل سایت هر گونه مشاوره نیز با توجه به نیاز ، برای مشتریان خودمون داریم ، خوشحالیم که از خدمات دریافت شده رضایت داشتین
مقالات آموزشی تراکت در لینک زیر

مقالات تراکت

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام به همه ، منم رضایت خودم رو از تراکت چاپ شده برای دفتر خودم اعلام میکنم و همکاری با ویزیت چاپ رو حتما ادامه میدم
بازم تشکر از خوش قولی و تحویل به موقع

This comment was minimized by the moderator on the site

جناب علیزاده سلام بر شما
تشکر میکنم وقت گذاشتین و نظر ارزشمندتون رو ثبت کردین و روحیه مجموعه ویزیت چاپ رو برای ارائه خدمات بهتر به شما مشتریان گرامی افزایش دادین
به امید موفقیت روزافزون برای شما

This comment was minimized by the moderator on the site

طراحی زیبا ، کیفیت چاپ عالی ، از خدمات ویزیت چاپ رضایت خودم رو اعلام میکنم ، به امید همکاری بیشتر با شما

This comment was minimized by the moderator on the site

متشکرم از شما جناب رضا زاده عزیز که قبول زحمت کردین و نظرتون رو اعلام کردین ، خوشحالیم که رضایت داشتین

نظر جدیدی وجود ندارد

پرسش و پاسخ ، ارسال نظرات از طریق فرم زیر

 1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان از فرم زیر و یا در صورت صلاحدید میتونین ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما