هر آنچه از چاپ تراکت در مشهد باید بدانید

چاپ تراکت یا همان برگه های تبلیغاتی یکی از راه های اطلاع رسانی کم هزینه و به صرفه مشاغل برای اطلاع رسانی از کسب و کار خود در محله است .

اگر تمایل به خواندن این مقاله ندارین و فقط میخواین تراکت سفارش بدین ، روی این لینکها کلیک کنین : چاپ تراکت در مشهد  ، طرح های آماده تراکت

 

 

تراکت با توجه به اینکه مستقیما در محله مورد نظر شما توزیع میشود ، میتواند دستاوردی خوبی برای شما به عنوان صاحب کسب و کار داشته باشد ، اما به یک شرط ، و آن شرط رعایت ایده ای جدید در طراحی تراکت ، چاپ تراکت و توزیع تراکت است . در اینجا مطالعه مقاله 4 ایده برای توزیع تراکت رو بهتون پیشنهاد میکنم تا در مرحله توزیع تراکت قوی تر عمل کنین .

 

شما مثل بقیه نباشین : 

اگر شما هم مانند همه تراکت هایی که هر روز مشاهده میکنین از زیر درب خونه شما داخل انداخته شده ، کاغذی رو پر از نوشته های ریز و درشت کنین احتمالا عاقبتی جز پرت کردن تراکت شما و بستن درب منزل افراد محله ندارین ، اما اگر در طراحی تراکت و چاپ تراکت خود با استفاده از کمی خلاقیت در رنگ بندی ، سایز ، نوع برش ، مطالب و سایر قسمت ها ایده ای جدید رو بکار بگیرید ، احتمال جلب توجه مشتریان  و افزایش دیده شدن را خواهید داشت . بنابراین اگر برای طراحی تراکت مشهد و چاپ تراکت مشهد ، فقط به دنبال کمترین مبلغ باشید به احتمال زیاد از ایده ای جذاب بی نصیب خواهید بود.

 

مراحل طراحی تراکت ، چاپ تراکت ، توزیع تراکت ، ساده اما تخصصی  :

هر کدام ازین مراحل واقعا نیاز به تخصص و مهارت خاصی داره ، واقعا در هیج کدام از مراحل طراحی ، چاپ و توزیع ، هر گردی ، گردو نیست و هر طرحی ، طرح مناسب برای تراکت نیست ، هر چاپی بهترین نتیجه رو براتون نمیاره و هر روش توزیعی ، به جذب بیشترین مشتری ختم نمیشه ، در مقاله 9 نکته مهم در تراکت برای جذب مشتری بیشتر ، میتونین اطلاعات خودتون رو از کاری که ظاهرا ساده به نظر میرسه بیشتر کنین ، اما همین کار به ظاهر ساده ( طراحی ، چاپ و توزیع تراکت ) اگر طبق اصول خودش پیش نره ، تبلیغاتی است که فقط هزینه است و بازده مناسبی نداره . به عنوان مثال چاپ تراکت رنگی به نظر شما بهتره یا چاپ تراکت سیاه و سفید ؟ احتمالا ممکنه بگین تراکت رنگی ، هم ممکنه درست گفته باشین و هم ممکنه اشتباه گفته باشین ، میدونین چرا ؟ چون رنگی یا سیاه و سفید بودن تراکت و خوب یا بد بودن آن به عواملی بستگی داره که من در مقاله چاپ تراکت رنگی یا چاپ تراکت سیاه و سفید آن رو توضیح دادم ، اگر مشتاقین در این باره اطلاعات بیشتری کسب کنین ، مطالعه این مقاله فراموش نشه

 

مدلهای مختلف طرح تراکت :

یکی از عوامل کسب رضایت مشتری برای مجموعه های تبلیغاتی مشهد ، ارائه طرح های متنوع به کسب و کارها برای چاپ تراکت در مشهد است ، شما به عنوان مدیر یک کسب و کار دوست دارین وقتی به یک چاپخانه مراجعه کردین و سفارش تراکت تبلیغاتی دادین ، چند مدل طرح تراکت بهتون ارائه کنن تا از بین آن نمونه ها ، طرح تراکت خودتون رو انتخاب کنین ؟

ما در مجموعه ویزیت چاپ 150 مدل طرح تراکت رو به شما پیشنهاد میدیم و شما میتونین با مطالعه مقاله 150 نمونه طرح تراکت زیبا ، برای انتخاب طرح تراکت خودتون تصمیم بهتری بگیرین 

 

جنس های مختلف تراکت : 

چاپ تراکت در مشهد به لحاظ جنس و نوع چاپ ، شباهت ها و تفاوت هایی دارد ، از لحاظ کاغذ چاپ معمولا ، چاپ تراکت در مشهد ، روی کاغذ تحریر و کاغذ گلاسه یا همان کاغذ روغنی انجام میشود و تیراژ های معمول چاپ تراکت در مشهد  1000 - 3000 و 5000 تایی است ، به لحاظ نوع چاپ هم اکثر تراکت ها با چاپ  4رنگ یا همان چاپ رنگی شناخته شده در عموم انجام میشود اما تراکت های کمتری هم با استفاده از چاپ کپی پرینت یا همان سیاه و سفید و یا تک رنگ رنگ آماده میشود ، اینکه از چاپ رنگی ، سیاه و سفید و یا تک رنگ رنگ استفاده کنین ، بستگی به سلیقه طراح ، ایده اجرا شده و نوع طراحی شما برای چاپ تراکت دارد، هر کدام از این مدلهای چاپ تراکت در مشهد  اگر در جای خود استفاده شود میتواند بهترین باشد .

چاپ تراکت بر خلاف اکثریت چاپ کارت ویزیت ، روکش ندارد و بعداز چاپ مستقیم روی کاغذ تحریر و یا گلاسه سبک ، برش میخورد ودر اختیار مشتری قرار میگیرد.

 

قیمت تراکت :

هزینه و قیمت تراکت با توجه به سایز تراکت ، نوع چاپ تراکت ، تیراژ تراکت ، کاغذ تراکت محاسبه میشه در زیر میتونین لیست قیمت چاپ تراکت در مشهد رو که در مجموعه ویزیت چاپ تقدیم شما میشه برای دو جنس کاغذ تحریر و کاغذ گلاسه ملاحظه کنین 

 

لیست قیمت انواع تراکت

 

مدت زمان طراحی تراکت و زمان تحویل چاپ تراکت :

طراحی تراکت یکروزه انجام میشه و در تلگرام یا واتساپ به رویت شما میرسه و تغییرات مد نظر شما انجام میشه و بعد از تایید طرح تراکت توسط شما به بخش چاپ ارسال میشه ، مدت زمان چاپ و تحویل تراکت با توجه به تیراژهای مختلف فرق میکنه و از 3 روزه تا یک هفته ای چاپ تراکت انجام میشه و آماده تحویل به مشتری میشه 

 

 

ثبت سفارش تراکت :

برای راحتی بیشتر شما مشتری گرامی میتونین مراحل ثبت سفارش خودتون رو در تلگرام یا واتساپ انجام بدین ، برای این منظور کافیه به شماره 09155001890 در تلگرام یا واتساپ یک پیام بدین و یا روی آیکون تلگرام یا واتساپ که پایین صفحه سمت راست مشاهده میکنین کلیک کنین  و سفارش خودتون رو همونجا مطرح کنین و طرح خودتون رو هم در همون تلگرام یا واتساپ مشاهده کنین .

 

خدمات مجموعه ویزیت چاپ در چاپ تراکت :

طراحی و چاپ تراکت در مشهد، چاپ سربرگ در مشهد و چاپ سرنسخه  در مشهد یکی از خدمات چاپخانه و دفاتر تبلیغاتی مختلف در شهر مشهد است ، کانون تبلیغات 4رنگ ( ویزیت چاپ که تنها مرکز چاپ کارت ویزیت فوری 2 ساعته در مشهد) نیز در چاپ تراکت در مشهد فعالیت دارد ، اگر میخواهید برای کسب و کار خودتون طراحی تراکت و چاپ تراکت در مشهد رو انجام بدین ، به جرات میتوانیم اعلام کنیم ، ویزیت چاپ ، یکی از بهترین وب سایت ها برای سفارش طراحی تراکت و چاپ تراکت در مشهد است ، برای این گفته خود نیز دلیل محکمی داریم ، اگر شما به سایر مکانهای موجود برای سفارش طراحی تراکت و چاپ تراکت در مشهد مراجعه کنین ، یکی دو طرح برای شما ، طراحی میکنن ، اما ما در مجموعه ویزیت چاپ بیش از 150 طراحی تراکت بسیار زیبا داریم و شما میتوانید از بین بیش از 150 طرح تراکت انجام شده ، طرحی که به لحاظ کلی طراحی و ترکیب و رنگ بندی رو پسند کردین به ما اعلام کنین تا مطالب و تصاویر شما داخل این طرح تراکت قرار بگیرد و طراحی اختصاصی شما ایجاد شود .

برای مشاهده طرح های تراکت ویزیت چاپ به این لینک مراجعه کنین

چاپ تراکت مشهد

 

سایر مزایای سفارش تراکت در مجموعه ویزیت چاپ :

  • از مزایای دیگر ویزیت چاپ در طراحی تراکت در مشهد  و چاپ تراکت در مشهد ، هزینه های رقابتی است ، بنابراین به شما توصیه میکنیم حتما قبل از سفارش طراحی تراکت در مشهد و چاپ تراکت در مشهد حتما قیمت ها و تعرفه های  ما را با سایر همکاران در مشهد مقایسه کنین .
  • خوبی دیگر مجموعه ویزیت چاپ در سفارش طراحی تراکت و چاپ تراکت در مشهد ، تضمین کیفیت 100 درصد در خدمات است و سفارشات چاپی شما در این مجموعه دارای گارانتی و ضمانت کیفیت است .
  • ارسال سفارش تراکت شما بعد از چاپ نیز توسط پیک این مجموعه به صورت رایگان است و هزینه ارسال به عهده شما نیست .

 

اگر تمایل دارین تفاوت تراکت و بروشور رو بدونین ، مقاله تفاوت تراکت و بروشور  را مطالعه کنین و برای سفارش بروشور هم میتونین به این صفحه مراجعه کنین : چاپ بروشور در مشهد

امیدوارم از این مقاله آموزشی استفاده لازم رو برده باشید ، با سایر مقالات آموزشی ویزیت چاپ با ما همراه باشید . سپاس از وقتی که برای مطالعه این مقاله آموزشی گذاشتید .

در صورت نیاز به چاپ فاکتور ، اینجا کلیک کنین : چاپ فاکتور مشهد

 

 

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر جدیدی وجود ندارد

پرسش و پاسخ ، ارسال نظرات از طریق فرم زیر

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان از فرم زیر و یا در صورت صلاحدید میتونین ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما