ورود  \/ 
x
x
x

اصول و قواعد تنظیم متن تراکت تبلیغاتی

   بسیاری از مشاغل وقتی تصمیم میگیرن برای کسب و کار خودشون تراکت تبلیغاتی طراحی کنن ، با اولین چالشی که روبرو میشن اینه که : خوب حالا داخل این تراکت چی بنویسم؟ برای ثبت سفارش تراکت روی این لینک کلیک کنین : چاپ تراکت در مشهد  
  1. 5 / 5
  2.   2 دیدگاه
  3.   2265 بازدید
  احمدی — سلام بی نظیر بود ، عالی فکر نمیکردم داخل مشهد همچین چاپخانه ای پیدا بشه که این طور حرفه ای باشه که نه تنها کار چاپ انجام میده بلکه مشاوره و اموزش هم میده احسنت بر شما ...

5 ایراد مهم در طراحی تراکت و طراحی کارت ویزیت با نرم افزار ورد

نرم افزار ورد از مجموعه نرم افزار های آفیس ، یکی از نرم افزار های مخصوص تایپ و  ویراستاری است و کار تایپ و نوشتن متون و مقالات و ویرایش و صفحه بندی اونها رو بسیار راحت کرده .

6 نکته مهم در توزیع تراکت

توزیع تراکت راهی مناسب برای معرفی کسب و کار شما در منطقه محل فعالیت شماست ، اما همین کار به ظاهر ساده ( توزیع تراکت )  ، مراحل و قلقهای خاص خودش رو داره ، که اگر این موارد رو رعایت نکنین ، نتیجه کمتری از پخش تراکت دریافت میکنین .

تفاوت تراکت و بروشور

این روزها ، روشهای مختلفی برای تبلیغات کسب و کارها و معرفی محصولات و خدمات وجود داره ، یکی از روشهای آفلاین تبلیغات کسب و کارها چاپ تراکت درمشهد است .

قیمت چاپ تراکت در مشهد

چاپ تراکت در مشهد  یکی از خدمات بروز مجموعه چاپخانه ویزیت چاپ است ،  در سایت ویزیت چاپ قیمتهای رقابتی رو برای طراحی تراکت و چاپ تراکت ملاحظه کنین  .

4 ایده برای نتیجه بهتر از توزیع تراکت

چاپ تراکت و توزیع تراکت در مشهد به بدترین شکل ممکن انجام میشه ، یعنی کمترین نتیجه ممکن از چاپ تراکت  و نحوه توزیع آن دریافت میشه ، با این نظر من موافق هستین ؟